Beveren-Ijzer
Beste KVLV-lid, Traditioneel start het nieuwe werkjaar op 1 september. We hopen dat iedereen volop genoten heeft van het mooie zomerweer en van een deugddoende vakantie. In september 2009 staan volgende activiteiten op het programma: TOUWTREKKENOp vrijdag 11 september in de Kallebeekweg (nabij de kerk).Zie ook aparte uitnodiging. Heb je geen zin om te touwtrekken maar wil je er graag bijzijn kom dan gerust af en geniet van een hapje en een drankje bij het “Beverkotje”.
“HANG HET UIT”-actieTijdens het kermisweekend houdt KVLV een “HANG HET UIT”-actie op het kerkplein. We willen duidelijk maken dat er veel energie kan bespaard worden door o.a. de was buiten te laten drogen en zo de droogkast vrijaf te geven. Steun de actie en bezoek onze stand! Marie Energie zal er zeker aanwezig zijn. Op 24 en 25 april 2010 is er dan het nationaal KVLV-actieweekend. Je hoort hier later op het werkjaar meer over.
KOOKLES: “WORTELS EN KNOLLEN”Op woensdag 30 september om 19u30 in de H.Hartzaal In deze meewerkles zal Ria Colaert samen met ons volgende bereidingen klaarmaken:
Groeten,
|