10-03-2021 Beeld van Jozef , kribbe en kindje Jezus terug in Beveren-IJzer
 
Vandaag goed nieuws... In de nacht van 26 op 27 december werd het beeld van Jozef, kribbe en kindje Jezus gestolen uit het kerststal nabij de St. Audomaruskerk.   Alles werd vandaag teruggebracht door de Politiezone Ieper.   Alvast dank voor het schitterend speurwerk.
 
 
 

27-12-2021 - Kerststal weeral geplunderd

In de nacht van 26 op 27 december is het kerststal op het dorpsplein weeral geplunderd.  Het beeld van Jozef, de kribbe en kindje Jezus zijn spoorloos verdwenen.
Waarschijnlijk is dit weeral het werk van vandalen.

In januari 2019 werd ook al het kindje Jezus verbrijzeld teruggevonden naast het kerststal.

In december 2012 was Jozef ook al spoorloos verdwenen en is deze later terug gevonden in Alveringem.   Bleek dat een jeugdbende deze had mee genomen als grap.lede

Het kerststal in zijn huidige vorm en de figuren werden in december 2012 in elkaar getimmerd door leden van de Landelijke Gilde en KVLV (nu FERM).  En ieder jaar met St. Elooismis wordt er een jenever aangeboden door deze verenigingen na de misviering.

Hopelijk vinden we deze keer ook alles terug.   Wie iets gemerkt heeft mag dit altijd melden via deze website. 

2021 12 27 krstsl foto MM Beveren-IJzer